Apie mus

Uždaroji Akcinė Bendrovė „Telšių statyba“ – statybų veiklos generalinis rangovas, vykdantis projektus visoje Lietuvoje.

UAB „Telšių statyba“ vykdo gyvenamosios ir negyvenamosios, visuomeninės bei kitos paskirties pastatų statybą, kapitalinį remontą, renovaciją, kosmetinį atnaujinimą; teikia pastatų projektavimo, teritorijų aplinkos tvarkymo, sąmatų sudarymo, techninės priežiūros paslaugas.

Įmonės tikslas – teikti kokybiškas statybų generalinės rangos paslaugas, pastatų statybos techninės priežiūros paslaugas; garantuoti teikiamų paslaugų kokybę; stiprinti ryšius su užsakovais, rangovais ir tiekėjais; kelti darbuotojų kvalifikaciją, gerinti darbo sąlygas.

Mums yra labai svarbu plėstis rinkoje, didinti veiklos rezultatyvumą, nuolat įsisavinti ir naudoti pažangias ir kokybiškas statybos medžiagas bei technologijas.

VIZIJA

Mes siekiame nuolatinio augimo ir įvairiapusio tobulėjimo ne tik Lietuvos, bet ir užsienio šalių rinkose.

Vienas pagrindinių kompanijos tikslų – įsitvirtinti sėkmingiausiai dirbančių Lietuvos statybos bendrovių trejetuke bei užsitikrinti patikimos ir į kokybę orientuotos įmonės vardą.

UAB „Telšių statyba“ investuoja į kokybės politiką ir stengiasi pranokti konkurentus- viskas tam, kad savo klientams būtume pačiu geriausiu partneriu.

MISIJA

„Telšių statyba“ misija – įgyvendinti visus mūsų klientų norus ir reikalavimus teikiant aukščiausio lygio paslaugas. Mes tikime, kad viskas yra įmanoma.

VERTYBĖS:

  • Mes atkakliai siekiame užsibrėžtų tikslų.
  • Visada siekiame tik geriausių rezultatų ir aukščiausių standartų.
  • Sąžiningu darbu siekiame patenkinti klientų, akcininkų, darbuotojų, partnerių interesus.
  • Visada vykdome savo įsipareigojimus.